En Popüler Kripto Para Birimleri

29 Beğeni Yorum
En Popüler Kripto Para Birimleri

En Popüler Kripto Para Birimleri

TRON (TRX)

TRON, düşüşler esnasında güçlü kalmayı başardı. Şirketlerle yapılan ortaklıklar, ana ağının tanıtımı ve büyük alanlara ulaşması sayesinde başardı. TRON’un hedefi, içerik oluşturucularının sosyal medya içeriklerinin kullanımıyla doğrudan merkezi olmayan bir internet platformu oluşturmaktır. Platformdaki kripto para al sat işlemi oldukça hızlıdır. Halka açık olarak TRON’un tokeni şu anda 3 sentten daha az bir fiyat ile sanal para alabilirsiniz. Uzmanlar yıl içerisinde kolayca değer kazanması bekliyor. TRON (TRX) uzmanlara göre şu an iyi bir yatırım fırsatı olabilir.

Ripple (XRP)

Sanal para çeşitleri arasında Ripple (XRP), şu anda Bitcoin’den sonra en değerli kripto para birimi. Proje, çok ucuz fiyatlarla gerçekleştirilmesine yardımcı olmak için tasarlandı. Bu şekilde, banka dışında ve uluslararası bankalar ile Western Union ve MoneyGram gibi para transferi hizmetleri oldukça hızlı ilerler. Banka masraflar olmadan kolayca para transferi yapılabilmektedir. Sanal para piyasasında Ripple para biriminin şu anda her biri 33 sentten daha düşük bir fiyatla satılıyor.

NEO (NEO)

Genelde Çin’in Ethereum’u olarak adlandırılır. Platform, akıllı sözleşmelerden ve iki aşamalı ödeme sistemlerinden de faydalanıyor. Şu anda 10 dolardan daha az işlem yapıldığı için potansiyel sağlıyor. Kripto pazarında 1 NEO, 130 doların üzerinde işlem görüyordu. NEO uzun bir süre piyasada olacak gibi görünüyor.

Cardano (ADA)

Cardano şu anda 5 sentten daha az bir satış görüyor. Cardano para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi 40 senttir. Uzmanlara göre yüksek yatırım getirisine sahip ucuz bir kripto para arıyorsanız, Cardanodan yararlanabilirsiniz.

IOTA (MIOTA)

Makineler ile işlem sağlamaktadır. Benzersiz kullanım durumu bulunmaktadır, uzmanlara göre, dikkat etmeniz gereken uygun bir kripto para projesi olmasıdır. Şu anda IOTA, 30 sentten gibi bir fiyattan işlem görüyor. Uzmanlara göre, büyüme ve değer artışı için çok fazla alana sahip olduğu düşünülmektedir.

 

 

Waves (WAVES)

Kullanıcı arayüzü, geliştiricilerin Waves’i hızlı bir şekilde benimsemesinin sebebi kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Platforma akıllı bir sözleşme işlevselliği dâhil oldu, teslimat sürecini otomatikleştirmek ve fonlarını yükseltmek için akıllı sözleşmeler kurabilecekleri bir sistem haline getirdiler. Platformda token oluşturma işlemi çok kolay, kullanıcılar kendi tokenlerini yerel merkezileşmemiş borsalarında da listeleyebilirler. Waves halen 3 dolardan daha düşük bir fiyatla işlem görüyor ve uzmanlara göre benimsenme durumu bu değeri artırabilir. Proje ekibi Waves’in daha da geliştirilmesi için çalışıyor, bu da uzmanlara göre uzun süre sonra fiyat artışı olacağı anlamına geliyor.

Binance Coin (BNB)

Bu kripto para Binance platformunun yerel tokenidir. Kısa sürede en büyük platformlardan biri haline gelerek muazzam bir büyüme elde etti. Binance Coin, bir yardımcı tokendir ve uzmanlara göre çalışmaya ve değer kazanmaya uzun bir süre devam edecek. Binance Coin şu anda 10,5 dolardan ticaret yapıyor.

İlgilenebileceğin diğer başlıklar.

Yazar Hakkında: Reyhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.