Evde Avize Süsleyerek Para Kazanmak

40 Beğeni 2 Yorum
Evde Avize Süsleyerek Para Kazanmak

Evde Avize Süsleyerek Para Kazanmak

Her insan evine katkıda bulunmak ister bu sebepten bazıları dışarıda çalışmayı tercih eder bazıları ise evinde çok yorulmadan yapabileceği işler arar ve bunlardan para kazanmak isterler. Öğrenciler, emekliler tüm herkes böyle arayışlar içine girebilir evinde boş vakti olanlar elbette. Evde hobilerle para kazanma günümüzde söz konusudur ve böyle imkânlar vardır. Hem eğlenip hem para kazanmak demektir bu. Evde el işi yapıp para kazanmak hepimizin bildiği bir şeydir. Para kazanmak için yapılabilecek bir el işi arıyorsanız en keyifli işlerden biriside avize süslemek olabilir. Herkes evinin ya da iş yerinin güzel görünmesini ister elbette ve bir odayı en güzel gösteren şey ışıklandırmasıdır avizeler hem dekoratif hem de ışıklandırma amaçlı güzel tercihlerdir. Bazı fabrikalar evlere ek işveren firmalar ile anlaşarak avize süsleme işlerini yaptırırlar.

Avize Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı onlarca model avizeler, imalattan sonra renklendirilip, süslenmektedir. İmalattan sonra fabrikaların size vereceği avizeleri, yine fabrikaların size belirteceği süs eşyaları ile süsleyip paketleyerek gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız işler ilk başlarda biraz karışık gibi gelebilir fakat eliniz alıştıkça karışık olmadığını anlayacak, kısa sürede süsleme işlerinin üstesinden geleceksiniz. Avizelerin üzerine takacağınız süsleri ve süs modellerini fabrikalar evlere işveren firmanız ile iletişime geçip size nasıl olduğunu anlatmalarını sağlayacaklardır. Ama bazı fabrikadan gelecek olan görevliler süsleri avizelere nasıl takacağınızı ya da nasıl işleyip, yapıştıracağınızı tek tek, özenle, detaylı bir şekilde gösterip eğitim verecektir. Tabi bunu sadece belli fabrika ve firmalar yapmaktadır. Onun haricinde iş aldığınız yerden bu tür şeyleri oldukça kısa zamanlarda öğrenebilirsiniz. O gün yapacağınız süsleme işinin örnek modellerini de size verecek ve anlatacaktır. Örneklere bakarak da çok kolay bir şekilde süsleme işini anlayabilirsiniz. Firma görevlisi düzenli olarak gelerek yaptığınız işleri kontrol edip size yol gösterecek. İşlemi biten avizeleri ise sizden teslim alıp anlaştığınız ücreti peşin olarak veya size belirttiği gün ya da hafta aralıklarında elden teslim edecektir.

Avize Süsleme İşi Kaç Para Kazandırır?

Evde avize yaparak para kazanmak size göre ise parasını merak etmenizde oldukça doğal. Bu tür süsleme işlerinde tam bir tutar söylemek maalesef ki imkânsız diyebiliriz. Çünkü bu oranlar firmadan firmaya ve yapacağınız işin zorluk derecesine göre değişiklik gösteriyor. Yapacağınız süsleme işi tek tipse bu tür işlerden avize başına 1 TL gibi ortalama fiyat hesaplanır. Ama yapacağınız süsleme işi detaylı ise bu oran ortalama 3 TL ile 5 TL arasında artış gösterebilir. Bu tutarlar tamamen tahminidir. Düzenli bir şekilde işleri vaktinde teslim ederek ve kendi hızınıza bağlı olarak aylık iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Burada iş sizin dikkatiniz ve el beceriniz ile orantılıdır.

İlgilenebileceğin diğer başlıklar.

Yazar Hakkında: Melisa

2 Yorum

  1. Evde avize süslemek için hangi malzemelere ihtiyacımız var veya hangi örnekler üzerinden çalışma yapabiliriz. Bu konuda da bilgi verirseniz seviniriz, ayrıca yaptığımız avizeleri nerede satabiliriz? İnternet üzerinden mi satış yapmamız gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.