Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenleri / Concession Holders
Mehmet Emre ARICI – (emre@trisilanlari.com)
Ahmet Zahit KORKMAZ – (zahit@trisilanlari.com)

Haber Müdürü/ News Director
Muhammed Mustafa YAYA- (mustafa@trisilanlari.com)

Haber Editörleri/ News Editors
Ahmet AYDIN- (ahmet@trisilanlari.com)
İkbal ÜSTÜN- (ikbal@trisilanlari.com)
Zeynep CANDAN- (zeynep@trisilanlari.com)

Hukuk Danışmanları/Legal Advisors
Av. Mehmet Anıl DEMİROZ- (a.demiroz@trisilanlari.com)

Halkla İlişkiler/Public Relations
Azra IŞIK- (a.isik@trisilanlari.com)

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
Ali DEMİR- (ali.demir@trisilanlari.com)

Mali Müşavir/Financial Advisor
Saim SÜRÜCÜGİL- (saim.s@trisilanlari.com)

Reklam/ Ads
Zahem İnternet Teknolojileri

Yazılım /Software
Wordpress

Yer Sağlayıcı /Location Provider
İnternet Bilişim Hizmetleri

Adres/Adress

Şeker Mah. Kuseri Sk. No:89/A 42080 Selçuklu/Konya

Her türlü sorularınız için lütfen bu adresi kullanınız: info@trisilanlari.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Trisilanlari.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Trisilanlari.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 Trisilanlari.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Trisilanlari.com’a aittir. Trisilanlari.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Trisilanlari.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Trisilanlari.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Trisilanlari.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.