Şarkı Dinleyerek Para Kazanmak

53 Beğeni Yorum

Şarkı Dinleyerek Para Kazanmak

Şarkı Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde para kazanmak için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de şarkı dinleyerek para kazanmaktır. Her ne kadar kulağa garip gelse de böyle bir para kazanma yolunun da mevcut olduğunu bilmenizi isteriz. Şarkı dinleyerek para kazanmanın kazancı çok yüksek değildir. Ama küçük giderlerinizi şarkı dinleyerek ödeyebilmenizi sağlar.

Şarkı Dinleyerek Para Kazanmayı Sağlayan Platformlar Nelerdir?

Şarkı dinleyerek para kazanmanızı sağlayan platformlar genellikle yeni sanatçıların tanıtılması ve seslerinin değerlendirilebilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu platformların kullanıcıları dünyanın her bir yerinden çeşitli sanatçıları tanıma ve para kazanma imkânı bulmuştur. Bu platformların bazılarına aşağıda değinelim.

Musıc X-Ray

Dünya genelinde kullanıcı sayısı en fazla olan platformlardan birisidir. Bu platform ünlü olmak isteyen yeni sanatçılara yardımcı olurken müzik dinleyen kişilere de para kazandırmaktadır. Dinlenilen şarkılar aşağı yukarı dört dakikalık bir süreden oluşmaktadır. Her dinlenilen şarkı karşılığı kazanılan para ise on cent olarak ayarlanmıştır. Ödeme limiti olarak yirmi dolar belirlenmiştir. 20 dolar ve üstü para kazanmanız durumunda paranızı paypal aracılığıyla alabilmeniz mümkündür. Bu platformu İngilizcesi iyi olan kişiler rahatça kullanabilir. Ama İngilizcesi iyi olmayan kişiler de kullanabilmektedir. Çeviri programlarından yardım alarak bir hesap oluşturabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Slicethepie

Yalnızca Avrupa ve Amerika ülkeleri üzerinden kullanılan bir platformdur. Ülkemizde kullanılması mevcut değildir. Bu platformda doksan saniye kadar müzik dinlemeniz ve yorumlamanız istenmektedir. Yorumların İngilizce olması beklenmektedir. Yorumlar üzerinden de kullanıcılar beş cent kazanmaktadır. Bu platformda ödeme alabilmek için on doları tamamlamak gerekmektedir.  On dolar tamamlandığında kullanıcı parasını alabilmektedir.

 

Radio Loyalty

Hem radyo dinleyerek hem de yeni şarkıcıların şarkılarını dinleyerek para kazanma imkânı sunan bir platformdur. Bu platformu incelediğinizde beş binden fazla radyo istasyonu bulunduğunu görürsünüz. Üyelik tamamen ücretsizdir. Radyo ve şarkı dinleyerek puan kazanıyorsunuz ve kazandığınız puanlar hediye çeklerine dönüştürülüyor. Bu platformun nakit ödemesi mevcut değildir. Ayrıca bu platformda sürekli olarak kod girmeniz gerekmektedir. Bu da sürekli olarak takipte kalmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Earnably

Bu platform sizlere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Radyo dinleyerek para kazanmanıza olanak sağlayan bu platform aynı zamanda anket doldurma ve video izleme olanağı da tanımaktadır. Bu platformda para çekme limiti beş dolar olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda bu platformun pek çok bağlantısı bulunduğu için paranızı amazon çeki ya da bitcoin ile ödeme gibi farklı yollardan da alabilmeniz mümkündür.

Unıquerewards

Radyo dinleyerek para kazanmanıza olanak tanıyan bir diğer platform da unıquewards’tır. Bu platform diğerlerinden farklı olarak web sitesi ziyareti yapmanızı ve çeşitli vermiş olduğu görevleri yapmanızı isteyen bir platformdur. Bu şekilde kullanıcılarına para kazanma olanağı tanımaktadır. Bu platform ödemeleri  yirmi dolar olunca vermektedir

İlgilenebileceğin diğer başlıklar.

Yazar Hakkında: Trisilanlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.