Younow İle Para Kazanmak

21 Beğeni Yorum

Younow İle Para Kazanmak

Younow ile kişiler günümüzde rahatlıkla para kazanabilmektedirler. Canlı yayın yaparak para kazanma yollarından biridir. Sizlerde bu sitede üzerinde canlı yayın yaparak para kazanabilirsiniz. Sizlerde bu siteye kaydolarak tüm gelirinizi buradan sağlayabilirsiniz. Herkese açık bir platformdur. Bu sitede herkes istediği gibi yayın yapabilmektedir. Sizlerde çeşitli konular üzerinden yayınlar açarak izleyicilerin ilgisini çekebilir ve para kazanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi bu platform üzerinden para kazanmaktadır. Yüksek gelirler içinYounow adresine göz atabilirsiniz.

Younow Nedir?

Younow günümüzde kişilerin yayın yaparak para kazandıkları platformun adıdır. Burada her ülkeden insanlar canlı yayınlar yaparak para kazanabilmektedir. İstediğiniz konular üzerinde yayınlar yapabilirsiniz. Çoğunluk olarak kişiler oyunlar oynamakta ve oyun oynarken kendilerini videoya çekmektedirler. Sizlerde bu şekilde kendinize bir konu belirleyerek o konu üzerinden yayınlar yapabilir ve izleyicilerinizden para kazanabilirsiniz. Bu site 2011 yılında kurulmuştur. ABD üzerinde kurulan bu site canlı yayın sitesidir. Dileyen herkes bu siteye sosyal medya hesapları ile kaydolabilmekte ve yayınlarını gerçekleştirebilmektedir. Younow partnerlik programı ile de buradan kazanç sağlayabilirsiniz.

Younow’dan Nasıl Para Kazanılır?

Her ülkeden insanların bu sitede rahatlıkla canlı yayınlar yapabildiklerinden söz etmiştik. Burada kişiler istedikleri konular üzerinde yayınlar yaparak para kazanmaktadırlar. Sizlerde istediğiniz bir konu üzerinden sohbet ederek, oyun çekerek, ya da araştırmalar ile yayınlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yayın içerisinde izleyiciler yayıncılara para bağışlamaktadırlar. Sizlerde bu bağışlar ile gelirinizi elde edebilirsiniz. Younow bağış yapmak artık çok kolay. Belirli kotaları aşınca Younow ile partner olabiliyor ve bu sayede de para kazanabiliyorsunuz. İşe başladığınızda sizin için en önemli olan nokta izleyicilere sahip olmaktır. Sosyal medyalarınızdaki tüm takipçilerinizi buraya çekmeniz gerekmektedir. Popüler konular üzerinden yayınlar yapmaya dikkat edin. Yayına konuklar alarak izleyici kitlenizi arttırabilirsiniz.

Younow Partnerlik Programı Nedir?

Younow partnerlik Younow üzerinde belirli bir gelire bağlanmanız durumudur. Younow’ ın aylık olarak kişilere düzenli ödeme yapabilmesi için belirli şartları bulunmaktadır. Bu şartlar genel olarak izleyici çokluğu ile doğrudan bağlantılıdır. 5000 üzeri hayrana sahip olmak, 1 saat içerisinde toplam yayın izleyici sayısının 1000 üzerinde olması, haftalık olarak düzenli yayınlar gerçekleştirmek (en az 2 yayın yapmanız gerekir), hizmet şartlarına uymak ve Youtube’da 500000 takipçiye sahip olmak.

Younow’da Nasıl Bağış Yapılır?

Belirli bir ödeme sistemi ile yayıncılara hizmet veren bu platform bağışlar ile kazandırmaktadır. Her yayıncı en çok geliri bağışlar ile kazanmaktadır. Burada izleyiciler bars adı verilen bağış yöntemi ile bağışlarını gerçekleştirmektedir. 280 bar yaklaşık olarak 12 liradır. 540 bar 20 lira, 1200 bar 40 lira, 3100 bar ise 100 lira şeklindedir. Sizlerde burada barlar satın alarak yayıncılara bunları bağışlayabilirsiniz. 200 liralık bar ise 6500 değerindedir. 1000 bars kaç liragibi soruların yanıtlarını bu hesaplara göre bulabilirsiniz.

İlgilenebileceğin diğer başlıklar.

Yazar Hakkında: Ebru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.